€ 2250/mc brutto

Essen, dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie hurtowni z napojami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 17, 2021 02:29

Dla komisjonerów w Essen ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie także bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość odpłatnego zakwaterowania będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Wynagrodzenie: 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Essen, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie jako pomocnik na magazynie z napojami
  • do zadań należeć będzie przenoszenie zgrzewek, kompletowanie zamówień, pakowanie, rozładunek dostaw, prace przy komputerze, współpracowanie z innymi działami oraz firmami przewozowymi, prowadzenie dokumentacji, rozliczanie zwrotów, pilnowanie porządku itp.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie
  • wielozadaniowość

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dobre dodatki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praca na magazynie z napojami, Essen/012/2021″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-napojow-w-essen/

ID ogłoszenia: 26061bb96e304cf8