€ 7,86 euro brutto/h

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: Listopad 1, 2014 11:29 pm

Firma kurierska poszukuje pracowników na magazyn przy rozładunku i załadunku oraz skanowaniu paczek. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w Berlinie.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie firmy kurierskiej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie prac na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie rozładunek, załadunek towarów, skanowanie paczek.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • zdolność pracy w grupie – umiejętność współpracy
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy zmianowej
  • możliwość przyjazdu do pracy własnym samochodem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia magazynowego
  • konieczne jest zaangażowanie i sumienność

Oferta:

  • na miejscu zapewniamy stałe wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • umowa na niemieckich warunkach z drukiem A1, kartą EKUZ a także dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z adnotacją o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych na adres:
niemcy@mg-central.pl
w tytule prosimy umieścić numer referencyjny: MBER/11/2014

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231d33/

ID ogłoszenia: 6654523f48c46da

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy Pracowałem 7 lat przy załadunku i rozładunku aut jak również inne prace pakowanie mięsa zaladunki kontenerów Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym Bardzo proszę o kontakt 721470702
    Pracę podejmę natychmiast