€ 10 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 14, 2016 1:34 am

Praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na sprzęt AGD. Zatrudnienie w Kolonii na magazynie z pralkami, lodówkami, piekarnikami, mikserami, itp.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • zbieranie towaru na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • paletowanie sprzętu, kontrolowanie jego jakości
  • zabezpieczenie produktów przed wysyłką
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do okazania pracodawcy na miejscu
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • na miejscu organizujemy płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni AGD”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kompletowanie-towaru-na-magazynie-hurtowni-agd-praca-niemcy-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 345570ea7aae18bd