€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2017 zbiory truskawek Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 20, 2017 07:32

Oferujemy zatrudnienie sezonowe od czerwca 2017 w okolicach Vechta. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Deindrup, Vechta, Niemcy
Zarobki: obowiązują stawki akordowe – 2,30 euro za skrzynkę o wadze 5 kg
Termin: od czerwca 2017

Obowiązki:

  • praca rozpoczyna się codziennie o 4.15 rano
  • pracownicy zrywają owoce truskawki bez względu na pogodę

Oczekiwania:

  • wytrzymałość, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie
  • duża motywacja

Zapewniamy:

  • możliwość pobrania zaliczki w wysokości 50 euro raz na tydzień
  • przejazdy do sklepu
  • transport na pole autokarem
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie w hotelach barakowych po 2,4 lub 6 osób, pracownik ma zapewniony dostęp do kuchni, pralki i pryszniców
  • pracę 7 dni na tydzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres: justyna@beerenobst-moormann.de

Dostępny jest również kontakt telefoniczny, pod numerem: 004944478114233

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-od-czerwca-vechta-2017/

ID ogłoszenia: 67658aa6730e0d91

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2017 zbiory truskawek Vechta”

  1. Pracowitapara na marzec 7, 2017 @ 18:13

    Witam
    Jestesmy zainteresowani z zoną praca na sezon!
    smiglo1989@wp.pl