€ 6,50 euro netto/h

Przy zbiorach winogron sezonowa praca w Niemczech bez języka, Kröv 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kröv
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 25, 2017 5:17 am

Propozycja zatrudnienia od października przy zbiorach winogron na plantacji z Kröv. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru winogron

Start: od października 2017

Miejscowość: Kröv, Niemcy

Stawka godzinowa: 6,50 euro netto – na rękę/h

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, polegająca na ścinaniu i pakowaniu kiści winogron
  • zdawanie skrzynek w odpowiednim miejscu

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej od października bieżącego roku
  • mile widziane osoby mobilne – z prawem jazdy i własnym autem na wyjazd

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • satysfakcjonujące zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Zainteresowanych, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z aktualnym CV na adres:

  • praca@silverhand.eu

ID ogłoszenia: 349599f4fd0ce09a