€ 1600 netto+zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory szparagów od zaraz Köln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2022 2:00 am

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech 2022 bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Kolonii przy zbiorach szparagów. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miasto: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto co w przeliczaniu daje około 1600 euro – 7600 PLN na rękę miesięcznie

Długość trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • na polu – zbiór szparagów
  • na hali – sortowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pracę 6 dni w tygodniu, w wymiarze minimum 48 godzin
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w formie tygodniówek
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowę na okres 3 miesięcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 782 745 508

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-koln-2022/

ID ogłoszenia: 204624ebf5c4f054