€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie od zaraz tynkarz Östringen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Östringen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Marzec 2, 2021 4:35 am

Propozycja zatrudnienia w Östringen dla tynkarza. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców bez znajomości języka przy tynkowaniu elewacji i ścian wewnątrz.

Stanowisko: Tynkarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Östringen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy pracach remontowych i wykończeniowych
  • zadania wykonuje się w prywatnych budynkach oraz biurowcach i blokach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie tynkowanie – paca wewnątrz i na zewnątrz
  • osoba zatrudniona będzie także odpowiedzialna za montaż karton gipsów, stawianie rusztowań

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • praktyczna umiejętność malowania, montowania regipsów, tynkowania
  • umiejętność obsługiwania maszyn zaciskowych i do tynkowania

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc na każdym etapie rekrutacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • umowę długotrwałą
  • pomoc przy szukaniu i rezerwacji kwatery
  • pracę na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą niemieckim

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, lub wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

  • +48 735 933 896

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-dla-tynkarza-od-zaraz-ostringen-2021/

ID ogłoszenia: 100603d0a5c952b1