€ 1764 brutto + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu czekoladek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 3, 2018 23:21

Oferujemy możliwość pracy w Niemczech bez znajomości języka jako pakowacz w manufakturze słodyczy. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1764 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowocześnie wyposażonym zakładzie produkcyjnym – manufakturze słodyczy
  • obowiązkiem będzie pakowanie pralin czekoladowych przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie ostatecznej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • elastyczność godzinowa
  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
  • otwartość i zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub ogólnie z żywnością

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 6 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • gruntowne wdrożenie w obowiązki
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie za darmo w pokojach 2-3 osobowych
  • opcja skorzystania z odpłatnego pokoju jednoosobowego za 125 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „pakowanie czekoladek, Düsseldorf″ należy przesłać mailowo z załączeniem aktualnego CV wraz ze zdjęciem i zgoda na przetwarzanie danych osobowych na adres dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4765a759892568da

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu czekoladek Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowana ofertą 4765A759892568DA