€ 1800 euro/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie w klinice stomatologicznej Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leverkusen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 19, 2016 02:51

Klinika stomatologiczna z Leverkusen zatrudni od zaraz 3 osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Oferta dla chętnych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Leverkusen, Niemcy

Zarobki miesięczne: 1800 euro brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie kliniki stomatologicznej od godziny 16
  • dbanie o czystość w gabinetach, toaletach, poczekalni, recepcji oraz pomieszczeń socjalnych
  • odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych, wypełnianie rubryczek, opisywanie
  • odkażanie powierzchni za pomocą specjalnych płynów
  • włączanie lamp bakteriobójczych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • doświadczenie w pracy sprzątaczki
  • duża dokładność
  • skrupulatność
  • wykonywanie zadań ściśle z zasadami BHP do pracy w gabinecie oraz przy postępowaniu z odpadami medycznymi skażonymi oraz komunalnymi

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracodawca zapewnia wsparcie przy formalnościach oraz pomaga w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę zmianową

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie kliniki Leverkusen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 784573d08ae566db