€ 15/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek, Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2020 03:59

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zatrudnienie w Stuttgarcie z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka powierzchni biurowych

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w pełnym wymiarze godzinowym, pięć dni w tygodniu od 10 do 18
  • głównym celem jest zapewnienie czystości biura – odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, sprzątanie wszelkich pomieszczeń
  • ponadto dbanie o estetykę – podlewanie kwiatów, układanie gazet w poczekalni, włączanie zapachów do kontaktów itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć wyjazdu do Niemiec
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • punktualność
  • dokładność
  • przestrzeganie zasad BHP – odpowiedni strój, zachowywanie odległości
  • prawo jazdy kat. B i własne auto będzie mile widziane
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • początkowo umowę na okres próbny, dla pracowników którzy się sprawczą opcja podjęcia stałej pracy
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i bonus na start w postaci opłacenia mieszkania przez pierwszy miesiąc
  • pomoc przy relokacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/10/2020

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 6915f724506b052a