€ 12/h brutto

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie biur od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 19, 2018 5:37 am

Aktualnie poszukujemy osób do sprzątania biur we Frankfurcie nad Menem. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: w zależności od sposobu zatrudnienia 12 euro brutto na godzinę przy umowie o pracę lub 14 euro na godzinę dla osób na własnej działalności

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca w godzinach wieczornych przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • zatrudnienie przy wycieraniu kurzy, sprzątaniu toalet, gabinetów, recepcji, pomieszczeń socjalnych, myciu podłóg, wietrzeniu

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • przykładanie się do obowiązków
  • atutem będzie przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • brak uzlaeżnień
  • wysoka kultura osobista
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu w cenie 200 euro plus opłaty licznikowe za media
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w stałych godzinach w przedziale od 17 do 1

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4275b282a8b5b98e