€ 1450 euro netto/mc + zamieszkanie

Bez języka Niemcy praca od zaraz pomoc kuchenna Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 21, 2017 1:09 am

Aktualna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka jako pomoc kuchenna w hotelu z Hamburga. Ogłoszenie 2017 do podjęcia od zaraz w restauracji z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 1450 euro netto miesięcznie
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace porządkowe – mycie i sprzątanie podłóg, blatów
  • dbanie o produkty
  • przygotowywanie składników a także prostych dań i dodatków
  • zmywanie naczyń

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • szybkość, pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta i pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zapewnione zatrudnienie na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w bardzo dobrych warunkach na miejscu w samodzielnym pokoju
  • odpowiedzialne stanowisko
  • jeden ciepły posiłek w trakcie dnia pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pomoc kuchenna, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 26058f914a0a7824