€ atrakcyjne

Oferta pracy w Niemczech 2019 przy produkcji czekolady bez języka od zaraz Berlin lub Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 19, 2019 05:02

Fabryka czekolady m.in. z Berlina poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji słodyczy. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka jest możliwe. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

PRACOWNIK PRODUKCJI (FABRYKA CZEKOLADY)

Nr ref.: PPROD/N

Zakres obowiązków:

Prace przy linii produkcyjnej w branży spożywczej (praca najczęściej w pozycji stojącej)
Pakowanie/konfekcjonowanie produktów
Selekcja oraz kontrola jakości artykułów
Inne prace pomocnicze na terenie fabryki

Wymagania:

Punktualność, niezawodność i komunikatywność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość i pogodne usposobienie

Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Mile widziane kobiety z doświadczeniem w pracach na podobnym stanowisku- w sektorze produkcyjnym lub przy taśmie produkcyjnej

Naszym kandydatom oferujemy:

Umowa o pracę tymczasową na czas określony
Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
Stawkę godzinową oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych (25%), nocnych (25%), niedzielnych (50%) lub w święta (100%)
Możliwość otrzymania dodatkowych premii (za 100% frekwencję w pracy w miesiącu oraz premie wakacyjną oraz świąteczną)
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (w pełni wyposażone pokoje zazwyczaj 2-os.)
Praca w systemie 3-zmianowym
Stała opieka koordynatora/ managera projektu

Rekrutacja za pośrednictwem formularza na stronie: http://bit.do/fabryka-czekolady

źródło: www.mg-solutions.pl/pracownik-produkcji-pprod-n

ID ogłoszenia: 925c9016d7d2791