€ 7500-9000 PLN/mc

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory kapusty od zaraz Dortmund 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Opublikowany: październik 15, 2019 02:52

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze kapusty, kalafiorów oraz brokułów. Od zaraz zatrudnienie 2019 w Dortmundzie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów kapusty

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 7000 – 9000 PLN miesięcznie

Wakaty: 5

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca sezonowa przy zbiorach, oczyszczaniu i pakowaniu kapusty, brokułów i kalafiorów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • miesięcznie około 200 godzin pracy
  • za nadgodziny wypłacana jest pensja co miesiąc
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • 508 604 246

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-kapusty-dortmund/

ID ogłoszenia: 1865da4d3d16d4b7