€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech pakowanie sera na produkcji dla par Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2014 13:48

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu i kontroli jakości na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce sera we Frankfurcie nad Menem dla par.

Stanowisko: Pakowacz sera na produkcji

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na produkcji sera.
  • Obowiązkiem będzie kontrola jakości produkcji i wyrobów, obsługa maszyn produkcyjnych (np. do pakowania).
  • Zadaniami będzie również foliowanie sera i wstępne magazynowanie.

Oczekiwania:

  • poszukiwane są pary gdzie jedna osoba komunikatywnie porozumiewa się w języku niemieckim zaś od drugiej nie wymagana jest znajomość języka
  • konieczne jest wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP
  • obowiązkowość, zaangażowanie
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • gotowość do przejścia kompleksowego 5 dniowego szkolenia

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płazy
  • umowa niemiecka
  • ubezpieczenie oraz składki
  • zatrudnienie dla par
  • pracę bez znajomości języka i doświadczenia
  • możliwość pracy na stałe
  • dodatki do podstawy godzinowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać: Produkcja sera dla par – Frankfurt nad menem, Listopad 2014

ID ogłoszenia: 709543bd23286c5d

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech pakowanie sera na produkcji dla par Frankfurt”

  1. Małgorzata Knapczyk
    Rychwałd
    ul.Beskidzka 55
    34-322Gilowice
    woj.śląskie
    Mam 50lat .jestem w obecnej chwili na bezrobociu bez zasiłku mam dom na utrzymaniu
    Jestem osobą uczciwą, sumienną, dyspozycyjną przy wykonywaniu swoich czynności ,które są mi powierzone przez pracodawce i przełożonych.

    Małgorzata Knapczyk

  2. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala

  3. Szukam pracy mieszkam w Frankfurt am Main .Niemiecki kumunikatywny .Jestem z rodzino mam auto, jestem sumienny i zdyscyplinowany .Podejme prace tel.015214325008