€ 1,100.00

Oferta pracy w Niemczech opiekunka osób starszych do Pana 76 l. z Konigstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Konigstein
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2017 03:01

Potrzebna opiekunka osób starszych od 17 czerwca do pracy w Niemczech na terenie miejscowości Konigstein. Oferta dotyczy opieki na spokojnym seniorem w wiek 76 lat, który choruje na demencję.

Miejsce pracy: Niemcy , Koningsten 61462 – nr oferty: 225/06
Termin wyjazdu: od 17.06.2017
Wynagrodzenie: 1100 euro
Ogólny opis:
Do opieki Pan- lat 76. Senior choruje na początkującą demencję. Pan jest samodzielny i przesypia całą noc. Spokojne zlecenie, Senior nie jest kłopotliwy.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język niemiecki komunikatywny
doświadczenie w opiece

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM
CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !
JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com
tel: 576 115 628
– wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 – 16.00

ID ogłoszenia: 579592fdcf4d82e3

Linki sponsorowane