€ 1,100.00

Oferta pracy w Niemczech przy opiece nad starszą Panią Ursulą w Gutach-Bleibach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gutach-Bleibach
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: listopad 10, 2016 07:13

Aktualna oferta pracy w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Gutach-Bleibach. Potrzebna osoba do opieki nad panią Ursulą w wieku 88 lat z demencją, nadciśnieniem i problemami w poruszaniu się.

Miejsce pracy: Niemcy , Gutach-Bleibach 79261 – nr oferty: 34
Termin wyjazdu: od 16.12.2016
Wynagrodzenie: 1100 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pani Ursula w wieku 88 lat. Pani ma lekką demencję, problemy z chodzeniem, nadciśnienie i inkontynencję.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie domu, zakupy, wspólne spędzanie czasu

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
-kobieta do 60 lat, znajomość języka na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w opiece nad osobą starszą, prawo jazdy

ZAPEWNIAMY:
– legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie ,
-bomusy, podwójne diety i premie świąteczne,
-zwrot kosztów podróży,
-bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego,
-wypłata w euro lub w złotówkach, stały kontakt z koordynatorem zarówno na zleceniu jak i w kraju

W swojej ofercie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec ze znajomością języka niemieckiego na różnym poziomie i elastyczne terminy wyjazdów na 4,6,8,12 tygodni.
JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ DŁUŻEJ – MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ ZLECENIE

Codziennie nowe, niepublikowane oferty pracy, zastępstwa i zmiany.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.(58) 620 99 96
tel.576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA -oddzwonimy

ID ogłoszenia: 53458241a91ece1e