€ 1,100.00

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych do małżeństwa w Norden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norden
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: listopad 14, 2016 04:10

Począwszy od 9-go grudnia potrzebna opiekunka osób starszych zdecydowana do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad małżeństwem seniorów z Norden. Pracodawca poszukuje kobiety z doświadczeniem i znajomością języka.

Miejsce pracy: Niemcy ,Norden 26506 – nr oferty: 45
Termin wyjazdu: od 09.12.2016
Wynagrodzenie: 1100 euro

Ogólny opis:
Do opieki małżeństwo, Pan w wieku 87 lat o wadze 61kg. Pan jest osobą leżącą i ma założony cewnik. Zaburzona komunikacja. Senior choruje na cukrzycę i Parkinsona, ma problemy z ciśnieniem (I gr. inwalidzka) wymaga podnoszenia, smarowania pleców oraz wymieniania worka z moczem. Pani natomiast ma 88 lat i ma problemy ze słuchem, sercem oraz ciśnieniem (II gr. Inwalidzka). Do dyspozycji łóżko szpitalne, podnośnik w łazience, wózek inwalidzki, rolator. Opiekunka wykonuje prace domowe oraz w ogrodzie. Rodzina podopiecznych jest bardzo miła i pomocna. Do podopiecznych przychodzą pielęgniarki i podają tabletki, insulinę oraz mierzą ciśnienie. Dla opiekunki codziennie jest gwarantowana przerwa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-pomoc w codziennych czynnościach, prowadzenie domu, zakupy, wspólne spędzanie czasu

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
-kobieta w wieku do 60 lat, znajomość języka na poziomie kominikatywnym, doświadczenie w opiece nad osobą starszą

ZAPEWNIAMY:
– legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie ,
-bomusy, podwójne diety i premie świąteczne,
-zwrot kosztów podróży,
-bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego,
-wypłata w euro lub w złotówkach, stały kontakt z koordynatorem zarówno na zleceniu jak i w kraju

W swojej ofercie posiadamy zlecenia z terenu całych Niemiec ze znajomością języka niemieckiego na różnym poziomie i elastyczne terminy wyjazdów na 4,6,8,12 tygodni.
JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ DŁUŻEJ – MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ ZLECENIE

Codziennie nowe, niepublikowane oferty pracy, zastępstwa i zmiany.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.(58) 620 99 96
tel.576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA -oddzwonimy

ID ogłoszenia: 65658295fac53710