€ 1780/mc + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu bakalii bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 4, 2018 05:12

Oferujemy zatrudnienie dla pakowaczy w Stuttgarcie przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Pensja: 1780 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • prosta, powtarzalna i monotonna praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów takich jak posypki do ciast, orzechy, bakalie
  • praca polega na kontroli jakości towarów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowaniu

Oczekiwania:

  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione za darmo
  • możliwość skorzystania ze smacznych i tanich dań na stołówce pracowniczej
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od grudnia 2018, Stuttgart, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 4855c058a4635f55

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu bakalii bez języka Stuttgart”

  1. Krzysztof 29xy na grudzień 11, 2018 @ 05:16

    11, 2018 @ 5:06 am
    Witam serdecznie mam 29 lat posiadam wykształcenie średnie jestem zainteresowany ofertą pracy chciałbym wyjechać z siostrą ma 23lata jest studentką kontakt do mnie Krzysztof 571273461 do niej Edyta 508615119