€ do ustalenia

Bez znajomości języka Niemcy praca pomocnik przy przeprowadzkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2015 12:01

Prowadzimy rekrutację na stanowisko pomocnik przy przeprowadzkach dla Polaków. Oferta fizycznej pracy w Niemczech w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia z przełożonym, wysokość stawki uzależniona jest od doświadczenia

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne polegające na pomaganiu ekipie przeprowadzkowej w demontażu, pakowaniu i zabezpieczaniu mebli i innych sprzętów.
  • Odpowiednio przygotowane rzeczy klientów trzeba zapakować na samochód.
  • W miejscu docelowym należy rozpakować towary i pomóc klientom w montażu.
  • Każde zlecenie jest inne, dlatego prace muszą być wykonywane ostrożnie i z poszanowaniem mienia klientów.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy przy przeprowadzkach lub fizycznej
  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • zręczność, zwinność, spryt
  • kreatywność
  • duża dokładność
  • staranność
  • przykładanie się do odpowiedniego wypełniania obowiązków
  • dbanie o zadowolenie klientów
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana jednak nie jest obowiązkowa

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego współpracownika
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • osoby najlepsze otrzymają propozycję przedłużenia okresu zatrudnienia
  • szkolenie wprowadzające
  • pracę 40 godzin tygodniowo
  • ubezpieczenie
  • uczciwe zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Fizyczna praca przy przeprowadzkach. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 6685524f9d485102

2 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca pomocnik przy przeprowadzkach Hamburg”

  1. „Fizyczna praca przy przeprowadzkach. na kwiecień 9, 2015 @ 18:17

    witam jestem zainteresowany praca pracowalem 5lat przy rozladunkach prosze o kontakt 726614031

  2. Fizyczna praca przeprowadzki. na kwiecień 30, 2015 @ 19:48

    witam pracowałem w umcuge koło ulmu mam doświadczenie jestem zajnteresowany ,513-22-40-45 lub 004939754189835