€ 16,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na lotnisku Düsseldorf przy sprzątaniu terminala 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 25, 2019 06:11

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Oferta 2019 z Düsseldorfu od zaraz przy sprzątaniu terminala lotniska (korytarze, toalety, pomieszczenia techniczne).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się sprzątaniem powierzchni terminala na lotnisku
  • zadania zgodnie z grafikiem i podziałem – sprzątanie toalet, mycie podłóg, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat przez 3 miesiące próbne
  • system trójzmianowy
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca oferuje zakwaterowanie za 250 euro miesięcznie, osoby przedłużające umowę muszą zorganizować sobie inne lokum samodzielnie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 01/19” należy przesłać na adres poniższy:

  • dringende@europe.com

Prosimy o załączenie aktualnego CV.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-lotnisku-przy-sprzataniu-terminala-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5305c4a376ac00b0

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na lotnisku Düsseldorf przy sprzątaniu terminala 2019”

  1. Cezary Jan na marzec 9, 2019 @ 16:57

    Interesuje mnie ta praca. Mój telefon 015213494254 komórkowy