€ 1100-1500 netto +m

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji czekolady w fabryce Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 2, 2019 03:24

Dla par lub grup aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady w fabryce z Berlina. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 do 1300 euro netto, przy pracy na nadgodziny możliwość zarobienia do 1500 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji wyrobów czekoladowych
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej i polegają na pakowanie, konfekcjonowaniu i dbaniu o wysoką jakość
  • wykonywanie innych prac o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • atutem będą zgłoszenia od par/grup z własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • uczciwe zatrudnienie, odprowadzanie podatku, karta EKUZ, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie
  • zakwaterowanie w pełni wyposażone, znajdujące się około 3 do 15 km od fabryki
  • system 3 zmianowy
  • możliwość pracy w weekendy
  • premia na święta w wysokości 150 euro
  • premia za frekwencję to 100 euro netto

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zgłoszeniowej, poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/czekolada-sierpien

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 5515d4369b9383bb