€ 12/h +dieta, zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz Magdeburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 16, 2021 10:43 pm

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Magdeburgu dla pracowników budowlanych z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany monter regipsów

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Zarobki: 12 euro brutto plus dieta 25 euro netto za każdy dzień roboczy

Obowiązki:

  • praca na budowie polegająca na montażu ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
  • wykończenia – tynkowanie, szpachlowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w analogicznej pracy
  • praktyczna znajomość zawodu
  • prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • wsparcie konsultantów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • prawo do płatnego urlopu
  • ubezpieczenie
  • raz na tydzień wypłacanie pensji na konto lub w gotówce
  • udział w szybkim i sprawnym systemie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Więcej informacji:

  • +48 539 601 600

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-z-zakwaterowaniem-magdeburg/

ID ogłoszenia: 45960a10ed94e0f1