€ 13,50/h + zakwaterowanie + napiwki

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 15, 2019 04:28

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy myciu i sprzątaniu aut. Zatrudnienie w Berlinie na myjni samochodowej także bez znajomości języka niemieckiego. Darmowe zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu, myciu i woskowaniu samochodów osobowych
  • pracownik będzie używał profesjonalnych sprzętów oraz detergentów

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 3405c3cdf102977e

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz na myjni samochodowej Berlin”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt
    pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany ofertą, pracowałem w serwisie jako lakiernik ale jednocześnie pracowałem na myjni i mam doświadczenie