€ 13,50/h +dodatki, napiwki

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.b-dostawca jedzenia w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 18, 2023 01:51

Od zaraz oferta legalnej pracy w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie jako dostawca zamówionego jedzenia – pizzy. Zakwaterowanie na miejscu będzie dostępne za opłatą.

Stanowisko: kierowca-dostawca pizzy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki i napiwki od klientów

Opis stanowiska pracy:

Dołącz do zespołu zajmującego się dostarczaniem pysznych dań włoskich, przede wszystkim pizzy i makaronów, do naszych klientów. W przypadku braku dostaw pracownik będzie również wspomagał w kuchni.

Oczekiwania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B jest niezbędne.
  • Oceniamy pozytywnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.
  • Gotowość do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego jest konieczna.
  • Wymagana jest bardzo dobra orientacja w terenie.
  • Umiejętność liczenia będzie ważna w codziennych zadaniach.
  • Aktualne przebywanie w Berlinie będzie stanowiło atut.
  • Samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków.
  • Konieczne jest posiadanie aktualnych badań sanitarnych.

Oferujemy:

  • Organizowane mieszkanie dla pracowników w korzystnej cenie 150 euro miesięcznie za pokój.
  • Pracę w Niemczech od zaraz na podstawie umowy.
  • W godzinach pracy zapewniamy samochód służbowy.
  • Karta paliwowa oraz smartfon do wykorzystania.
  • Pomoc w załatwianiu formalności urzędowych.
  • Ciepły posiłek w czasie pracy.
  • Pełne wsparcie w nauce obowiązków.
  • Ubezpieczenie pracownicze dla Twojego bezpieczeństwa.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca miesiąca. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy wyjazd od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Berlin – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-niemcy-praca-od-zaraz-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 2864daae24d764a