€ 8/h netto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory kwiatów k. Krefeld 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 12, 2022 01:37

Propozycja zatrudnienia od zaraz w okolicy Krefeld przy zbiorach kwiatów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2022 dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów

Lokalizacja: okolice Krefeld, Niemcy

Umowa: w zależności od pracownika – może być na rok albo na miesiąc

Zarobki: 8 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w ogrodnictwie przy kwiatach
  • obowiązkiem będzie sadzenie, sortowanie, pielenie, podlewanie, sortowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja
  • atutem będzie prawo jazdy kat. b

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • udział w szybkiej i bezproblemowej rekrutacji
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski
  • przyjazne warunki i miłą atmosferę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych + dostęp do polskiej telewizji
  • bezpłatne przejazdy do pracy samochodem służbowym
  • ubezpieczenie
  • legalną umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-kwiatow-bez-jezyka-od-zaraz-k-krefeld/

ID ogłoszenia: 62562cac44f25310