€ 10,50/h netto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach winogron 2022 Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 20, 2022 01:35

Od zaraz zatrudnienie sezonowe w Landau przy zbiorach owoców winogron 2022. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie oraz obiad zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach winogron

Miasto: Landau, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w winnicy przy zbiorach winogron – kiście ścina się z użyciem specjalnych sekatorów ręcznie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie
  • obiad
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 695-644-964

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-zbiorach-winogron-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-landau-2022/

ID ogłoszenia: 916328812da1d2a