€ 15/h netto

Od zaraz praca Niemcy na budowie remonty i wykończenia bez języka Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2021 3:02 am

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy remontach i wykończeniach na budowie. Zatrudnienie 2022 w Brunszwiku dla budowlańców bez znajomości języka, ale z doświadczeniem. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – przy remontach i wykończeniach

Miasto: Brunszwik, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro netto miesięcznie – możliwość negocjacji wynagrodzenia po okresie próbnym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start od stycznia 2022

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na budowie przy remontach i wykończeniach

Wymagania:

  • posiadanie polskiej lub niemieckiej działalności gospodarczej
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie
  • brak uzależnień – szczególnie nałogu alkoholowego!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz
  • dobre wynagrodzenie w wysokości od 15 euro netto na godzinę pracy – w zależności od kwalifikacji i jakości usług
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +49 151 20993379

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-wykonczeniach-brunszwik-2022/

ID ogłoszenia: 45261cad6eb2b56a