€ od 13/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla budowlańców przy remontach 2018 Bodenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bodenheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 20, 2018 5:18 am

Oferujemy zatrudnienie w Bodenheim dla pracowników budowlanych przy remontach. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 od zaraz na budowie bez języka niemieckiego, ale z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bodenheim, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy remontach i wykończeniach wnętrz

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego
  • wysoka odpowiedzialność, uczciwość, sumienność
  • mile widziana będzie znajomość języka oraz posiadanie umiejętności kładzenia płytek
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w elektryce

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • terminowe płacenie pensji
  • stabilną prace w Niemczech
  • na miejscu zorganizowane płatne zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres: info@hagenwolf.de

Dla chętnych kontakt telefoniczny od poniedziałku do środku od 9 do 16:30 pod numerem: 0049 6135797127

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-od-zaraz-przy-remontach-dla-budowlancow-z-doswiadczeniem-w-bodenheim/

ID ogłoszenia: 9615ad8f54f210aa