€ 11,50-14/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji napojów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:15

Oferta pracy w Niemczech na produkcji napojów w fabryce z Drezna. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka ustalana indywidualnie w wysokości od 11,50 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej napoje energetyczne oraz izotoniczne
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem urządzeń produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją
  • szybkość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze
  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy oraz 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2-3 osobowym
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM, na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Drezno 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-drezno/

ID ogłoszenia: 9775de96eff6982c

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka przy produkcji napojów od zaraz Drezno”

  1. grzegorz wu na grudzień 6, 2019 @ 18:36

    jestem zainteresowany