€ 1400-2800 brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par przy pakowaniu wędlin bez języka Rheda-Wiedenbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheda-Wiedenbrück
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 29, 2019 4:46 am

Od zaraz także dla par aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu art. mięsnych w firmie z Rheda-Wiedenbrück. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu będzie zapewnione.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych

Miejsce zatrudnienia: Rheda-Wiedenbrück, Niemcy

Wynagrodzenie: od 200 do 3200 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 50

Zakres zadań:

  • praca na produkcji spożywczej
  • zadania są łatwe, powtarzalne
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, ważenie i etykietowanie produktów mięsnych

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób energicznych i dynamicznych
  • możliwość wykonywania pracy o charakterze fizycznym, z mięsem i przy niskich temperaturach
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • zdyscyplinowanie

  • zatrudnienie w systemie 2 zmianowym po 7-9 godzin na dzień przez 5-6 dni w tygodniu
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie za darmo, w gestii pracownika pozostaje 100 euro za media i energię
  • ubezpieczenie emerytalne
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną z niemiecką firmą
  • atutem naszej firmy jest terminowe wypłacanie wynagrodzenia i dotowana kantyna (koszt pełnowartościowego posiłku to 2,50 do 3,50 euro)

Dane kontaktowe:

DSI GmbH
Kupferstr. 11A
33378 Rheda-Wiedenbrück
Marek Grudzien Telefonnummer: (05242) 594560
Handelsregister HRB 6943
USt-IdNr. DE237775346 / St-Nr.: 347/5795/6711
www.dsi-gmbh.org
info@dsi-gmbh.org

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowanie-produktow-spozywczych/rheda-wiedenbruck-niemcy/14413510

ID ogłoszenia: 545c4f6414d2c2e