€ 12000-14000 PLN brutto

Niemcy praca bez języka na budowie remonty i wykończenia od zaraz Bingen am Rhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bingen am Rhein
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Listopad 2, 2021 2:30 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na budowie w Bingen am Rhein. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany do wykończeń

Miejsce zatrudnienia: Bingen am Rhein, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12000 do 14000 PLN brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy remontach oraz wykończeniach
  • obowiązkiem będzie montaż regipsów, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, tapetowanie, układanie płytek itp.
  • prace porządkowe zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • własna działalność gospodarcza polska lub niemiecka
  • konieczność posiadania doświadczania w pracy na budowie
  • znajomość i stosowanie się do zasad BHP

Zapewniamy:

  • komplet odzieży roboczej
  • opcja zorganizowania zamieszkania na miejscu
  • darmowy przejazd do pracy w Niemczech
  • dobre wynagrodzenie oraz terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na dłużej
  • legalne warunki pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez aplikację Whatsapp.

  • +49 152 53737847

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-remonty-i-wykonczenia-bez-jezyka-bingen-am-rhein/

ID ogłoszenia: 371617ff9e20a8b4