€ 12,25/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu lodów Drezno 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 2, 2022 01:01

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Drezna przy pakowaniu lodów. Ciekawa praca w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca przy pakowaniu lodów
  • zadania wykonywane są manualne przy taśmie produkcyjnej z uwzględnieniem zasad BHP

Wymagania:

  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaangażowanie, wydajność, sumienność
  • dostępność do pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu pracy
  • energiczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę na 3 zmiany
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się na stanowisko
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na okres próbny, a dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • komplet odzieży pracowniczej
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2022, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 64562e7fc22f2e34