€ 13,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie zoologicznym bez języka w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 5, 2022 01:32

Hurtownia zoologiczna z Lipska poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac porządkowych
  • kompletowanie zamówień na podstawie listy
  • pakowanie towarów i wysyłka
  • współpracowanie z innymi działami
  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodyscyplina
  • zaangażowanie
  • uczynność
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • szkolenia pracownicze – w zależności od potrzeby
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o umowę niemiecką
  • pierwszą umowę na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych opcja przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 27762c35a40968ea