€ 16,50 +dodatki

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie wagonów metra w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: listopad 24, 2023 03:44

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz w Berlinie do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra głównie na zmianie nocnej. Zakwaterowanie dla pracowników dostępne na miejscu bez opłat.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka metra

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc: 8

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie utrzymanie czystości i dezynfekcja wnętrza wagonów metra, w tym siedzeń, podłóg, uchwytów, drzwi i innych elementów. Głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom poprzez efektywne wykorzystanie odpowiednich środków czyszczących i dezynfekcyjnych. Pracować będziesz na nocnej zmianie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B i dostęp do własnego samochodu.
  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem pracy.
  • Gotowość do pracy na nocnych zmianach.
  • Dobra kondycja fizyczna i zdrowie.
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego to dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Uniform służbowy oraz bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym.
  • Wiele korzyści socjalnych.
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin.
  • Umowę o pracę na terenie Niemiec.
  • Ubezpieczenie pracownicze.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.
  • Profesjonalne wsparcie w procesie adaptacji na miejscu oraz wdrożenie w obowiązki służbowe.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 11/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sprzatanie-wagonow-metra-berlin-2023-2024/

ID ogłoszenia: 74655fe61a0c786