€ do ust.

Od zaraz praca w Niemczech 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin w Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonndorf im Schwarzwald
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 31, 2020 03:23

Zakład z Bonndorf im Schwarzwald poszukuje od zaraz pakowaczy do ciekawej pracy w Niemczech. Ogłoszenie 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu wędliny i innych wyrobów mięsnych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Bonndorf im Schwarzwald, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym przy pakowaniu mięs i wędlin
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować przy taśmie
  • do zadań należy kontrola jakości, kartonowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w odległości maksymalnie 0,9 km
  • płace pozataryfowe
  • rocznie do 30 dni urlopu
  • pracodawca zapewnia uniform służbowy
  • wypłacanie pensji na czas
  • pracę w zgranym, przyjaźnie nastawionym zespole
  • premię świąteczną oraz dodatek na urlop
  • wszystkie dodatki zgodnie z umową zbiorową BZA-DGB
  • dla najlepszych szansę na przejęcie przez zakład pracy

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny, również w języku polskim dostępny jest pod numerem:

  • 0049-1714133173

źródło: www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcyjny-bonndorf-im-schwarzwald,oferta,7311549

ID ogłoszenia: 1505e3358a3adc3b