€ 95-140 PLN/h +zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz na budowie dla montera dociepleń bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 20, 2022 02:19

Aktualna od zaraz praca w Niemczech na budowie dla montera dociepleń bez znajomości języka. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem z bezpłatnym zakwaterowaniem dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter dociepleń

Start: od zaraz

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 95 do 140 PLN na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na budowie przy montażu dociepleń
  • do zadań należy przygotowanie podłoża, montowanie elementów odwadniających, dociepleń, siatek zbrojeniowych i tynkowanie
  • pracownik będzie także zajmował się pracami remontowymi oraz konserwacyjnymi + wykończeniami wnętrz

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • brak uzależnień
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • solidność, pracowitość, dokładność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć wyjazdu na stałe
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • uniform służbowy + odpowiednie buty do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie – również dla rodziny
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • solidne wynagrodzenie wypłacane terminowo – zgodnie z ustaleniem do 15 dnia kolejnego miesiąca
  • legalne warunki zatrudnienia z płatnym urlopem, opcją pobierania zaliczek i opcją podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • bezpłatne zamieszkanie w jednoosobowych pokojach
  • dodatek na święta

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania poprzez źródło lub do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • telefon: +4915218901944

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-monter-docieplen-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 39063a032a23b409