€ 2500-2800/mc brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji dań gotowych od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 18, 2022 02:43

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2500 do 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji spożywczej w fabryce dań gotowych
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie składników, przynoszenie, przygotowanie stanowiska pracy, dbanie o porządek, obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • inne zadania zlecane zgodnie z zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dużą zaleta będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przestrzeganie zasad BHP
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pracę w zgranym, pomocnym zespole
  • stałe warunki zatrudnienia
  • opcja pobierania zaliczek
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-gotowych 03/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-gotowych-dan-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 3666233730720c8f