€ 22-23/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na budowie dla glazurnika od zaraz Budziszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bautzen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 8, 2019 5:46 am
  • Wygasa: 16 dni, 12 godzin

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla kafelkarzy-glazurników bez znajomości języka. Zatrudnienie w Budziszynie na budowie przy wykończeniach z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Kafelkarz – pracownik budowlany

Wynagrodzenie: 22 – 23 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Umowa: na około 2 miesiące

Lokalizacja: Bautzen, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca budowlana przy układaniu podłogi w budynku użyteczności publicznej
  • zadania polegają na przygotowaniu podłoża, ułożeniu płytek, kafelków

Oczekiwania:

  • własna działalność gospodarcza
  • druk A1
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie
  • samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na 2 miesiące
  • pewną pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie za darmowe domku jednorodzinnym, znajdującym się blisko
  • miejsca pracy
  • pensję wypłacaną co tydzień do ręki lub na konto pracownika

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +48 723700363

Zgłoszenia prosimy wyłącznie osoby, które są w stanie okazać dokument A1 z ZUS lub ubezpieczenie przez Gewerbę.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-glazurnik-kafelkarz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bautzen/

ID ogłoszenia: 9725dc4829c587fd