€ 9,50/h + 2,85/h + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca na produkcji przy montażu kół bez języka w Gerolstein 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gerolstein
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 22, 2019 05:55

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech w fabryce samochodowej z Gerolstein. Zatrudnienie bez znajomości języka przy montażu kół samochodowych, przeznaczonych do montażu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji – monter

Miejsce zatrudnienia: Gerolstein, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2019

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie ilościowe do 2,85 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce samochodów przy montażu opony na felgę, zaworu oraz napompowaniu koła plus dodatkowo jego wyważenie
  • praca wykonywana jet zespołowo

Wymagania:

  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie aczkolwiek nie jest konieczne do podjęcia tej pracy

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pełni umeblowanych, 2 osobowych pokojach z dostępem do kuchni, pralki i łazienki
  • pracodawca stara się zapewnić zamieszkanie w odległości maks 20 minut od pracy
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, przetłumaczoną na język polski
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracę w wymiarze 48 godzin w tygodniu
  • niemieckie ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-monter-ok-gerolstein-eifel-nadrenia-palaty

ID ogłoszenia: 4665c464953a5863