€ ok 1800 brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu herbaty i przypraw, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 7, 2022 02:55

Dla pakowaczy na terenie Hamburga od zaraz ciekawa propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu przypraw i herbaty. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego również będzie możliwe.

Stanowisko: Pomocnik – pakowacz herbat

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1800 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej jako pomocnik – pakowacz herbat oraz przypraw
  • obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, etykietowanie opakowań, porcjowanie i wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od osób w pełni mobilnych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • pracę na rok
  • pensje w wysokości ok. 1800 euro brutto + dodatek dla kierowcy i inne za prace w godzinach nocnych czy nadgodzinach
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • system poleceń pracowniczych – 1000 euro netto miesięcznie od osoby
  • premia za frekwencję wynosi 120 euro netto na kwartał

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-herbaty

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Pomocnik—pakowanie-przypraw-i-herbat/61711/

ID ogłoszenia: 45561d379b3e6055