€ 1864/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy 2018 pakowanie ciastek od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 31, 2018 05:18

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Kolonii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1864 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca w szybkim tempie przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kontrolę jakości ciasteczek i układanie ich w stosy oraz wkładanie do maszyny paczkującej

Oczekiwania:

  • przestrzeganie zasad BHP i wewnętrznych
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w sprawdzonej i uczciwej firmie
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, koszt miesięczny od osoby to 200 euro
  • umowę tymczasową na 3 miesiące
  • pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania oraz przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

Bardzo prosimy zatytułować wiadomość: Nr ref. pakow/a3/06/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 915b0f1ca47003f