€ 13-16/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 24, 2019 02:54

Od zaraz propozycja zatrudnienia w Hanowerze przy zbieraniu zamówień na magazynie z kosmetykami. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla komisjonerów.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni kosmetycznej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, pakowanie, wysyłka, generowanie listów przewozowych, wprowadzanie danych do systemu, zabezpieczanie produktów itp.
  • pracownik zobowiązany jest do dbania o porządek na stanowisku
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • zdolności manualne
  • staranność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • premie i dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy zapewniony przez pracodawcę w niskiej cenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn drogeryjny, Hanower 05/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-kosmetykami-hanower/

ID ogłoszenia: 4445ce6bc1e682bd

Linki sponsorowane