€ Do uzg.

Bez języka dam pracę w Niemczech 2021 dla par od zaraz produkcja rowerów w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 16, 2021 03:05

Fabryka z Norymbergi poszukuje chętnych oraz pary do pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie na produkcji rowerów od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów – monter

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce z Norymbergi na produkcji przy montażu rowerów elektrycznych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż podzespołów – ram, kół i kierownic
  • rzetelne szkolenie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • motywacja i chęci do pracy
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby mobilne z prawem jazdy oraz własnym autem

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerami:

662288757 / 798680242

źródło: www.facebook.com/jobs/job-opening/3013647278865627/

ID ogłoszenia: 9786074dbfa5d36d

Linki sponsorowane