€ 11-14/h netto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie przy dociepleniach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 15, 2022 2:55 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie w Hamburgu dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 11 do 14 euro netto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac budowlanych przy dociepleniach, układaniu płytek klinkierowych i montażu parapetów

Wymagania:

  • możliwość pracy na wysokościach
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość technik dociepleniowych, umiejętność montowania płytek klinkierowych i osadzania parapetów
  • wydajność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • pracę przez cały rok
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opcja regularnych zjazdów do Polski
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 pod numerem:

  • +48 534 027 757

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-dociepleniach-hamburg/

ID ogłoszenia: 732622f7b9064b09