€ 2150 netto/mc

Budownictwo Niemcy praca od zaraz dla kafelkarza-płytkarza przy wykończeniach, Buchdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Buchdorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2020 03:46

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla glazurnika-płytkarza. Zatrudnienie przy wykończeniach w Schlüsselfeld lub Buchdorf dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – płytkarz/kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Monachium – Schlüsselfeld lub Buchdorf/Niemcy

Wynagrodzenie: 2150 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie skierowane do budowlańców z doświadczeniem przy wykończeniach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie powierzchni – skuwanie starych płytek, wyrównanie, szpachlowanie, montaż nowych kafelków i płytek na ścianach oraz podłogach

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka precyzja pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki wypłacane terminowo w wysokości 2150 euro do ręki (netto)
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w języku niemieckim na adres:

  • office@eastgaterecruitment.com z dopiskiem w nagłówku: „Kafelkarz Niemcy”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kafelkarz-plytkarz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-w-schlusselfeld-lub-buchdorf/

ID ogłoszenia: 895ee28309131c9