€ do ust.

Przy pakowaniu serków Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz Coburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Coburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2019 00:11

Dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu serków. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego w rejonie Coburga.

Stanowisko: Pakowanie serków/jogurtów

Start: od zaraz

Lokalizacja: Coburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na pakowaniu, ważeniu produktów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, etykietowanie i dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pokoju 2 osobowym
  • możliwość pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • prawo do świadczeń socjalnych i pomoc przy organizacji zasiłków
  • opcja podjęcia pracy dla par
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki i dodatki zmianowe – za pracę w nocy +25%, w niedziele +50%, święta 100%
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu i dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 32 712 39 90

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowanie-serkow-darmowe-zakwaterowanie-praca-od-zaraz/ob/14419044

ID ogłoszenia: 4665dd74176ae657

1 odpowiedź na “Przy pakowaniu serków Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz Coburg 2019”

  1. jestem zainteresowany Krzysztof hkwolontariusz@wp.pl