€ 10-20 € netto/h

Praca w Niemczech od zaraz na budowie bez języka przy remontach i wykończeniach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 mc lub na dłużej
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2021 03:02

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Dortmundzie na budowie z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Menden, Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 10 do 20 euro netto na godzinę w zależności od wykonywanej pracy, kompetencji, doświadczenia czy stanowisko – pomocnik lub specjalista, ewentualnie rozliczenia za metr

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za demontaż, przygotowanie powierzchni pod prace, gładzie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie
  • obowiązkiem będzie kładzenie płytek oraz paneli i listew
  • dodatkowe zlecenia dla hydraulików i elektryków

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • bycie na gewerbe lub możliwość jej założenia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy lub z opcją przedłużenia – posiadamy dużo projektów zatem możliwa jest ciągłość
  • zamieszkanie bezpłatne
  • narzędzia do pracy
  • odzież roboczą
  • przejazdy wewnętrzne
  • zezwolenie na pracę i pomoc przy założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • i.oldakowski@proconstruction.eu

lub o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 515320640

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 96060d9b02f61d5c