Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 15,00 €/h +premie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu siłowni w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 23, 2024 03:50
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu siłowni w Dreźnie

Opis

Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka dla sprzątaczek od zaraz w rejonie Drezna przy sprzątaniu siłowni i sali fitness. Zakwaterowanie za opłatą zorganizowane będzie na miejscu.

Stanowisko pracy: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis obowiązków:

Praca obejmuje utrzymanie czystości i higieny w siłowni oraz sali fitness. Główne zadania to dbanie o czystość i dezynfekcję pomieszczeń treningowych i sanitarnych. Kluczowe jest utrzymanie porządku i estetyki, zapewniając klientom bezpieczne i higieniczne środowisko podczas treningów.

Wymagania:

Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, choć podstawowa umiejętność porozumiewania się może być atutem dla efektywnej współpracy. Szukamy osób sumiennych, precyzyjnych i odpowiedzialnych, gotowych profesjonalnie zajmować się sprzątaniem i dezynfekcją sali fitness. Doświadczenie w podobnych pracach jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

Natychmiastowe zatrudnienie na stanowisku sprzątacza/sprzątaczki w Dreźnie z wynagrodzeniem 15 euro brutto za godzinę pracy. Zakwaterowanie na miejscu za opłatą w wysokości 250 euro miesięcznie od osoby, zapewniające komfortowe mieszkanie w bliskiej odległości od miejsca pracy. Gwarantujemy wsparcie, pomoc w procesie adaptacji oraz sprzyjające środowisko pracy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni Drezno, luty 2024″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-silowni-bez-znajomosci-jezyka-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 60765d7ddb086de8

     

ilość wszystkich wyświetleń: 73, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.