€ 15/h brutto +dieta

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 7, 2019 5:23 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie na budowie w Kolonii przy rozbiórkach 2019. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę plus dieta, która wynosi 25 euro netto dziennie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Umowa: na okres 10 tygodni z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy rozbiórce biurowca
  • proste prace budowlane przy skuwanie płytek, demontażu drzwi, okien, armatury
  • sortowanie odpadów, wynoszenie gruzu i inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dostępność przynajmniej na 10 tygodni
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane własne obuwie ochronne – z metalowym noskiem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na 10 tygodni
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia a także pomoc przy dopełnianiu formalności
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 10 euro dziennie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez poniższy adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy rozbiórkach – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 6475cf96a7a07256

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach Köln”

  1. prosze o odpowieć na E-mail lukasz15679@wp.pl